Pojawienie się guzka na odbycie

Witam. Mam mały a zarazem wielki problem. Z dni na dzien wyskoczył mi guzek odrazu przy wejsciu do odbytu. Podejrzewam ze to hemoroidy lecz dzisiaj dopiero bede sie zapisywała do lekarza. Mam to od wtorku czyli 5 dni, uzywam masci Procto-Glyvenol lecz niestety, mam wrazenie jakby nawet ból sie nasilił a obrzek nie schodzi. Jak siedze jest dobrze, jak leze jest jeszcze lepiej, lecz z chodzeniem mam duze problemy. Zaznacze ze w niedziele siedziałam na betonie a we wtorek to wystapiło. Prosze pomoc

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania przedmiotowego nie jestem w stanie stwierdzić tego z całą pewnością jednak opis sugeruje żylaka odbytu.