Pojawienie się w krwi w ślinie

Witam. Wczoraj wieczorem w mojej ślinie pojawiła się krew (kolor jasno czerwony). Pochodziła z przełyku lub gardła. Trwało to około 10 minut. Krwi było niedużo. Dziś rano znów pojawiło się krwioplucie. Do lekarza udam się dopiero jutro. A chciałabym wiedzieć czego się mogę spodziewać. Dodam, że mam 23 lat, od jakiegoś czasu mój mocz ma ciemne zabarwienie (ciemny pomarańcz), oraz zsiniał mi paznokieć u nogi mimo, że nigdzie nim nie uderzyłam, ani nie nosiłam za ciasnych butów. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.

Witam,

Nie jestem w stanie nic konkretnego napisać i doradzić ponieważ niezbędne jest badanie lekarskie. Diagnozę postawi dopiero lekarz po obserwacji, wywiadzie i badaniach.
Pozdrawiam
Joanna Wasiluk