Co jest powodem krwi w ślinie?

Witam Od ponad pół roku co jakiś czas pojawia się krew w ślinie i nadal niewiem od czego to może być. Kiedy pierwszy raz się pojawiła byłam przeziębiona i miałam okropny katar, lekarz stwierdził że to zatoki i przepisał avamys który miałam stosować 4 tygodnie ale po 3 tygodniach stosowania go zaczeła pojawiać się krew wraz z katarem i avamys odstawiłam. Krew nadal się pojawiała wiec udałam się do innego lekarza, zrobiłam TK płuc i zatok. Płuca wyszły że są czyste a w zatokach wyszła mała cysta, dostałam rhinocort aqua do nosa stosowałam go 2 miesiące ale znowu pojawiła się krew z nosa przy wydmuchiwaniu.Krew najczęściej pojawia się rano po przebudzeniu.Jakie jeszcze badania moge zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u laryngologa i pulmonologa aby ustalić skąd jest krwawienie