Połączenie trzech opakować tabletek antykoncepcyjnych

Witam,byłam zmuszona połączyc 3 opakowanie tabletek daylette bez robienia przerwy. podczas drugiego opakowanie pojawilo sie delikatne plamienie,teraz(biore 9 tabletke z trzeciego opakowania) czasami pojawia sie plamienie z minimalna iloscia krwi. Czy wynika to z łączenia opakowan?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wystąpienie niewielkiego plamienia może być spowodowane połączeniem trzech opakowań tabletek. Sytuacja powinna powrócić do normy podczas powrotu do zalecanego schematu stosowania antykoncepcji. Jeśli pomimo tego plamienia nie ustąpią to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.

Lek. Jacek Ĺawnicki

Witam,
może to wynikać z łączneia opakowań. Proszę kontynuować przyjmowanie dobrego preparatu jakim jest Daylette.
Pozdrawiam