Pomyłkowe dopochwowe przyjęcie leku Orgametril

Przez pomyłkę wziełam orgametril dopochwowo za miast doustnie,jakie beda tego skutki,bola mnie bardzo jajniki i mam nadety brzuch nie wiem czy to od tego,Bralam to przez 2 dni 2razy dziennie,prosze o jakas informacje,juz jestem zapisana do lekarza.MOJA GLUPOTA

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że nic poważnego nie powinno się stać. Proszę poczekać na wizytę. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze zalecenia.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

możliwe, że to od tego. Proszę zachować spokój i obserwować swoje objawy.

Pozdrawiam.