Poprawa stanu skóry na brzuchu po ciąży

Mam 170 wzrostu, ważę 54 kilo. Niedawno urodziłam dziecko . Po ciąży zostało mi troszke sflaczałej skóry na brzuchu i udach.Niedługo wakacje i chciałabym jakoś pokazać sie na basenie. Co mam zrobić by polepszyć swój stan, pozatym uwielbiam słodycze. Pomocy

Aby skóra była elastyczna warto wprowadzić do diety produkty sprzyjające syntezie kolagenu skóry (krzem np kasza jaglana, wit. A, E, C), słodycze niestety do tego nie należą a dodatkowo mogą spowodować nadwagę. Warto wprowadzić aktywność fizyczną, aby ujędrnić skórę, a także wieczorne masaże balsamami ujędrniającymi, lekko uciskając, aby pobudzić kolagen do pracy. Jeśli Pani nie karmi (lub po zakończeniu karmienia), można włączyć zabiegi kosmetyczne np. liposukcja ultradźwiękowa, fale radiowe lub jeśli pozostały rozstępy to mikrodermabrazja.