Jak zniwelować rozstępy na pośladkach i udach w 21 tygodniu ciąży?

Witam jestem w 21tc i od jakiś 3 tygodni w tempie ekspresowym na moich pośladkach i udach pojawiają się liczne rozstępy, nie zauważyłam żebym przytyła w tych partiach ciała, smaruję roztępy 2x dziennie nie wiem czy to wystarczające ze względu na Atopowe Zapalenie Skóry, czy jest coś co mogę robić teraz żeby zminimalizować ilość rozstępów i jakoś zniwelować te już istniejące? czy AZS ma na to jakiś wpływ ?

Pozdrawiam, Katarzyna Mudel