Porady dotyczące pierwszego pocałunku

PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ :) Witam, mój problem polega na 1 pocałunku. Chciałbym wiedzieć, którą wargę kobiety mam "całować"? Czy ma to być pocałunek "z języczkiem"? Ile około ma trwać owy pocałunek? Co mam robić wargami? Niedługo mam randkę z moją piękną księżniczką i bardzo zależy mi na odpowiedzi. Z góry dziękuję.

Dzień dobry.

Nie zetknąłem się z jakąś instrukcją całowania, toteż nie umiem udzielić Panu "technicznych" porad. Pocałunek "dzieje się" po prostu w sposób naturalny, jak np. picie herbaty i podobnie jak picie herbaty, może być różny. Niektórzy siorbią, inni sączą, a jeszcze inni od razu połykają.

Pozdrawiam.