Poszerzone pętle jelitowe u 23-letniej osoby

Witam, mam 23 lata od roku źle się czuje, często robi mi sie słabo boli mnie głowa szumi w uszach i czesto boli mnie zołądek. wyniki ok jedynie podwyzszone OB. po konsultacjach ze stomatologiem laryngologiem itp stwierdzono zatrzymane osemki -usunieto chirurgicznie lecz dalej bez zmian. po USG brzucha stwierdzono poszerzone petle jelitowe w lewym dole biodrowym z dosc wolna perystaltyka. lekarz pow ze to nic. co robic gdzie szukac pomocy

Dzień dobry,

Proszę udać się do gastrologa, który po zebraniu wywiadu i zbadaniu Pani zaleci dalszą diagnostykę i w razie potrzeby odpowiednie leczenie.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz