Przepuklina jelitowa u 6-latki

Witam moja 6letnia corka ma w nadbrzuszu niewielka przepukline jelitowa w kresie bialej glownie po stronie prawej. Mm proste brzucha sa szeroko rostawione z przerwa ok 1.5cm. Tk wloknista kresy bialej po stronie prawej jest odc bardzo cienka petle jelitowew tej lokalizacji tworza przepukline. Corka czesto skarzy sie na bol brzucha w bad usg wyszlo wokol aorty i prawym dole biodrowym dosc liczne odczynowe wezly chlonne krezki o dl do 14mm.

Nie zadała Pani w tym względzie żadnego konkretnego pytania. Z przedstawionego wyniku raczej wynika, że ta przepuklina powinna zostać zaopatrzona chirurgicznie. Dlatego w tej sprawie radziłbym bezpośrednio skonsultować się z chirurgiem dziecięcym.