Czy to jest przepuklina?

Witam serdecznie Mam dość nietypowy problem-przynajmniej tak mi się wydaje... Otóz od jakiegos czasu "coś"wyskakuje mi w nadbrzuszu,prawie na środku ale minimalnie z prawej strony, powodując mocny ból, problemy z oddychaniem. Wystarczy, że jakos zle się pochylę i muszę to "wdusic" z powrotem. Póżniej to miejsce jest bardzo obolałe. Czy to może byc przepuklina ? Proszę o w miarę szybką odpowiedż. Pozdrawiam

Niestety, ale taki stan jaki Pani opisuje, takie objawy i dolegliwości oraz umiejscowienie może sugerować występowanie przepukliny w kresie białej. Najlepiej w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z chirurgiem ogólnym, który w badaniu fizykalnym potwierdzi lub zaprzeczy występowaniu przepukliny.