Poszukiwania lekarza z Warszawy, który ułoży dietę ketogenną przy nowotworach nieoperacyjnych

Jacy lekarze w Warszawie mogą poprowadzić stosowanie diety ketogennej przy nowotworach nieoperacyjnych. Bardzo proszę o jakiś namiar. JG

Witam, niestety nie mam bezpośredniego kontaktu z żadnym z lekarzy, którzy stosują dietę ketogenną (bardzo kontrowersyjna),a le wiem, ze jest ona stosowana przez lekarzy Centrum Zdrowia dziecka, co prawda w leczeniu padaczki, ale....może to będzie jakiś trop pomocny w poszukiwaniach...

Serdecznie pozdrawiam życząc zdrowia!