Powiększenie brzucha w stresie

mam pytanie , powiększył mi się brzuch i czy to możliwe ze ma to związek z tym ze niedawno zyłam w ogromnym stresie?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Powiększnie obwodu brzucha jak najbardziej może mieć związek ze stresem. Najprawdopodobniej w związku ze stresem nie kontrolowała Pani swojej diety, co skutkuje wzrostem ilości tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha.