Powiększenie łydki, swędzenie skóry i ból pośladków
Witam od 2 miesiecy mam powiekszona lydke o 1-2 cm,widoczne sa zyly lekko pofalowane,stopa mnie nie kiedy piecze,skora swedzi mnie na obu lydkach,innych objawow nie mam,na dodatek od ponad 2 tygodni boli mnie lewy posladek nawet przy dotyku.czekam na wykonanie usg dopplera ale moze to cos innego?Dziekuje za odpowiedz.

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Witam.
Objawy wskazują na niewydolność żylną, w przebiegu której mogło dojść do zakrzepu. Konieczne jest szybka wizyta u chirurga i wykonanie USG doppler.
Pozdrawiam