Powiększenie śledziony a wizyta u hematologa
Od ponad roku odczuwam silny ból na całej lewej stronie do linii pępka Ból nasila się podczas ruchu, nasycenia dotyku. Głód i ograniczenie ruchu zmniejsza ból Badanie USG jamy brzusznej wykazało Śledziona powiększona do wymiarów 20x7 o niejednolitej echo strukturze. Reszta w normie. Krew w normie. Czy to może boleć śledziona? Jeśli tak, czy ból tego narządu jest czymś normalnym?Na NFZ mam zaplanowaną wizytę do hematologa na luty 2017 roku. Dlatego zwracam się do Państwa. Dziękuję za odpowiedź

MĘŻCZYZNA, 63 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Takie powiększenie śledziony wymaga oceny i wykonania badań dodatkowych pod nadzorem hematologa. W miarę możliwośći sugeruję wcześniejszy kontakt z hematologiem.