Powiększone wszystkie węzły oprócz kolan

Od roku mam powiększone wszystkie węzły oprócz kolan. Zrobiło mi się tak po wypukleniu lewej strony klatki piersiowej z przodu i stylu. Rtg klatki nic nie wykazalo. Kręgosłupa też. Morfologia też dobra i crp też. Mam tylko łagodny nowotwór skóry między palcami stopy który będzie usunięty. Niestety mój lekarz wstrzymał leczenie twierdząc że nic nie ma. Jestem osłabiona bardzo często boli mnie w ok. Serca mam duszności i poce się w nocy. Co powinnam zrobić choć na własną reke? Jakie badania?

Lek. Katarzyna Szymczak

Dla pewności że nic Pani nie dolega, wskazane usg węzłów chłonnych.
Pozdrawiam