Powody tycia pomimo diety

Witam, chcialabym zapytac o powody tycia pomimo diety. Mam 49 lat, od lipca jestem na diecie OXY, w lipcu rzucilam palenie i az do grudnia chudlam-w sumie 8 kg. W grudniu mialam operacje usuniecia guza i od tego czasu zaczelam tyc pomimo stosowania tej samej diety.Byc moze to tylko zbieznosc, jednak dziwne dla mnie jest to, ze nawet po rzuceniu palenia nie przytylam przez caly czas, wiec moze ma to zwiazek. Bardzo prosze o porade, moze jakie badania nalezaloby wykonac? Z gory dziekuje i pozdrawi

Jaki to guz?/ Jakie Pani bierze leki?
Na diecie wysokobiałkowej organizm po osiągnięciu pewnego pułapu wagi zwalnia metabolizm i zamiast chudnięcia jest np. senność lub zmęczenie.
Bez odpowiedniej ilości węglowodanów w diecie organizm n ie może metabolizować tłuszczu.
Proszę ew. o sms lub email, tel 696055267, info@swiatdietetyki.pl

pozdrawiam.