Powrót do wagi sprzed odchudzania

Witam, mam 19 lat 169 cm wzrostu i ważę 61 kg, choruję też na cukrzycę. Pracuję jako sprzedawca w sklepie i praktycznie całe dnie jestem poza domem przez co przestałam zwracać uwagę na to co zjadam. Jeszcze niecały rok temu ważyłam 54 kg ( doszłam do tej wagi po półrocznej diecie). teraz niestety moja waga wróciła do normy przed ''odchudzaniem''. potrzebuje kogoś kto pomoże mi zbilansować moją dietę i da mi tak zwanego kopniaka. chciałam teź wspomnieć że mam problemy z prawidłowym metabolizmem,

W Pani przypadku doradzałabym konsultację z dietetykiem, który mógłby kontrolować Pani wagę i zwyczaje żywieniowe. Dodatkowo ułożyłby prawidłową dietę, która byłaby integralna z tą, którą stosuje Pani na cukrzycę. Zapraszam na konsultacje: marta@zdrowozjesz.pl

Przechodzenie na dietę, chudnięcie, a następnie powrót no dawnego stylu życia nieuchronnie prowadzą do efektu jo-jo i zaburzenia metabolizmu.

Aby schudnąć na stałe należy zmienić swoje nawyki żywieniowe.

Dla osób, które bezskutecznie walczą z kilogramami i potrzebują motywacji idealnym rozwiązaniem jest diet coaching.

Więcej informacji znajdzie Pani na stronie:
http://dietcoaching.pl/diet-coaching/

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska