Poziom hormonów tarczycy

Chciałabym zapytać o szczegółowe dane dotyczące poziomu hormonów tarczycy, od kilku dobrych miesięcy potwornie wypadają mi włosy, zrobiłam badania i teoretycznie wszystko jest w porządku jedynie lekko podwyższony poziom BASO, i MONO ale Lekarz uznał to za normalne Od dermatologa dowiedziałam się ze normy bardziej szczegółowe odnośnie hormonów tarczycy odnoszą się do wieku pacjenta a tego lekarze czesto nie biorą pod uwagę Będę wdzięczna za odpowiedź Pozdrawiam

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja po

Niestety, czasami niektóre metody zabezpieczenia przed ciążą zawodzą, może dojść do pęknięcia prezerwatywy lub kobieta zapomni o tabletce antykoncepcyjnej. Coraz częściej mówi się o antykoncepcji awaryjnej, która jest określana również jako antykoncepcja ?po? czy antykoncepcja ratunkowa.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Normy hormonów tarczycy różnią się w poszczególnych grupach wiekowych, ale nie na tyle aby lekarz dermatolog tego nie określił widząc wynik badania. Jeśli hormony tarczycy są w normie to jest to mało prawdopodobne aby wypadnie włosów było wynikiem choroby tarczycy. Warto zrobić morfologię oraz badanie hormonó płciowych.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty