Zapytaj lekarza

7 4 2 , 2 2 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Poziom hormonów tarczycy

Chciałabym zapytać o szczegółowe dane dotyczące poziomu hormonów tarczycy, od kilku dobrych miesięcy potwornie wypadają mi włosy, zrobiłam badania i teoretycznie wszystko jest w porządku jedynie lekko podwyższony poziom BASO, i MONO ale Lekarz uznał to za normalne Od dermatologa dowiedziałam się ze normy bardziej szczegółowe odnośnie hormonów tarczycy odnoszą się do wieku pacjenta a tego lekarze czesto nie biorą pod uwagę Będę wdzięczna za odpowiedź Pozdrawiam

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu

Mezoterpia igłowa twarzy i dekoltu

Mezoterapia igłowa to zabieg, który możesz odbyć w gabinecie dermatologii estetycznej. Polega na wstrzyknięciu substancji leczniczych bezpośrednio w obręb skóry. Zobacz, jak wygląda zabieg.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Normy hormonów tarczycy różnią się w poszczególnych grupach wiekowych, ale nie na tyle aby lekarz dermatolog tego nie określił widząc wynik badania. Jeśli hormony tarczycy są w normie to jest to mało prawdopodobne aby wypadnie włosów było wynikiem choroby tarczycy. Warto zrobić morfologię oraz badanie hormonó płciowych.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy