Poziom P-LCR i ketony w moczu

Dzień dobry. przy okazji badań na tsh (od kilku lat leczę się na niedoczynność tarczycy) robiłam też morfologię oraz badanie ogólne moczu. Wszystko wyszło ok oprócz P-LCR z morfologii - wyszło mi 47,8 (wartości referencyjne 13,0-43,0) oraz oprócz ketonów w moczu - wyszło mi 50,0 (wartości referencyjne 0,00-5,00). Lekarza mam za ponad tydzień - co to może oznaczać? strasznie się denerwuje. Dziękuję za informację.

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli chodzi o morfologię to jest w normie, ketony w moczu mogą się pojawić na skutek głodzenia/intensywnych ćwiczeń/ restrykcyjnej diety.
Pozdrawiam