Poziom witaminy D3 u trzylatka

Witam moj 3 letni syn mial badania na poziom wit D3 I wyszlo ze ma 27.27 ng/ml czy wszystko jest w porzadku bo lekarz rodzinny stwierdzil ze to dobry poziom , a wedlug skali to on nie ma nawet min ktore wynosi 30

Nie widzę problemu. Stezenia wit d3- To nadal jest kontrowersyjne. Nie ma jasnych wytycznych. Generalnie lepiej podawać standardowa dawkę co do wieku i wagi zimą .