Ile powinnam brać witaminy D3?

Witam, moj poziom wit d3 to 31 ng/ml po braniu przez ostranie 4 mc 4000j tej witaminy. Ile teraz brac skoro po takich dawkach wyniki jest w dolnej granicy normy.

Według nowych norm unijnych poziom wit D3 powinien wynosić powyżej 60 ciu. Wit powinna być profesjonalna to znaczy na receptę. Polecam Devicap krople 2 razy dziennie po 4 krople. Kontroluj również poziom wapnia w surowicy krwi. Jedź tłuste ryby i dużo zieleniny.