Prawdopodobieństwo ciąży po wysunięciu penisa

Myślę, że takie pytanie pojawiało się często i wiem, że podstawą jest tu test, ale chciałam zapytać o prawdopodobieństwo. Ostatnią miesiączkę miałam 24 listopada. Z cyklem jest u mnie różnie, chociaż ostatnio to 31, 32 dni. Współżyłam 6 grudnia( przed wytryskiem penis został wycofany ). Teraz jest 30.12 i nadal nie mam miesiączki. Ale pojawił się biały śluz z grudkami. Dodam, że wcześniej przyjmowałam tabletki Fluconazole, ale skończyłam je chyba 8 grudnia. Czy to może byc ciąża? Dziekuje.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani w tej sytuacji prosze wykonać test ciążowy. A jeśli wydzielina nadal jest nieprawidłowa, prosze skonsultować sie z ginekologiem, ktory po zbadaniu oceni wskazańia do leczenia. Pozdrawiam.