Prawidłowe dawkowanie Nimesilu

Czy Namesil można brać trzy razy dziennie: rano wieczorem i na noc? w ulotce pisze że można dwa razy... czy trzy razy to juz przedawkowanie i czy powinnam się marwić?
ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Zawsze należy stosować się do zaleceń producenta umieszczonych w ulotce. Przedawkowanie leku znacząco wpływa na ryzyko wystąpienia działań niepożądanych leku.