Czy mogą nastąpić jakieś niepożądane objawy po zażyciu zbyt dużej ilości kropli żołądkowych?

Czy mogą nastąpić jakieś niepożądane objawy po zażyciu zbyt dużej ilości kropli żołądkowych? Moja córka właśnie zażyła prawie pół butelki.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Cytując ulotkę: "Objawami przedawkowania mogą być zaburzenia spowodowane zawartością etanolu w preparacie". W takim przypadku zwiększa się także ryzyko wystąpienia działań niepożądanych.