Prawidłowe wymiary u nastolatki

Mam 14 lat, oto moje wymiary: waga 45,5 kg wzrost 160cm talia 65cm biodra 80cm obwód pod biustem 70cm, w biuście 78cm obwód ud 47cm. Czy moje wymiary są prawidłowe?
14 LAT ponad rok temu

Witam. Twoje wymiary są jak najbardziej prawidłowe. Wynika z nich że jesteś osobą dość szczupłą i nawet jeśli przytyjesz kilka kilogramów to wymiary nadal będą mieścić się w granicach normy dla wieku.