Próba popełnienia samobójstwa a palenie marihuany

Jestem matka 22 chlopaka ,ktory niespelna miesiac temu probowal popelnic samobujstwo.Przezyl traume i wbil sobie noz w serce.Obecnie jest w szpitalu psychiatrycznym.Nie wiem jak mam z nim rozmawiac co mowic a czego nie?Palil marichuane od okolo 5 lat.

Szanowna Pani - w szpitalu zapewne zostanie postawiona diagnoza, być może syn nie tylko używał marihuanę, ale również inne środki psychoaktywne. Przy wypisie ze szpitala syn będzie miał wyznaczone zalecenia, które będą wyznacznikiem jego powrotu do zdrowia. Proszę motywować syna do ich wykonania.