Ataki agresji i furii bez palenia marihuany

Witam napomoc!!! Mieszkam z chlopakiem juz od 5 lat, jak sie poznalismy to palil marichuane raz na jakis czas. Dlugo sie o to z nim klucilam ze ma to swinstwo zucic i zucil na jakis rok. Pozniej zaczoczol palic pokryjomu. Ale od kilku miesiecy pali codziennie i kilka razy dziennie :( a jak nie zapali to ma ataki furi, agresji. Krzyczy bez powodu na mnie wyzywa popycha mnie, a jak mu przejdzie to mowi ze mnie bardzo mocno kocha i mnie przeprasza. Nie wiem co mam zrobic. Pomocy!!!

Chłopakowi natomiast wskazać poradnię leczenia uzależnień.

Jeśli chłopak nie zgłosi się na leczenie odwykowe, nic się nie zmieni. Warto zastanowić się czy chce Pani, aby tak wyglądało Pani życie. Zachęcam do jasnego i stanowczego postawienia granic, powiedzenia o swoich uczuciach, oczekiwaniach i potrzebach, a także o braku zgody na przemoc czy zachowania agresywne i poniżające wobec Pani. Jeśli to nie pomoże warto się zastanowić nad przyszłością związku.