Problem z błędnikiem i bóle uszu, wysoka miedź i ceruloplazminy

Dziś szybko zrywając się z łóżka zrobiło mi się szaro-niebiesko przed oczami w stopniu, że przez kilka sekund praktycznie nic nie widziałam. Możliwe niedobory. Cały epizod trwał około 10 minut. Ciśnienie zmierzone po 2 minutach: 126/79. Leczone nadciśnienie, extrasystole komorowe pojedyncze do 1%, 2 pary. W historii problem z błędnikiem i bóle uszu, wysoka miedź i ceruloplazminy. Podwyższone CRP nieprzekraczające 10. Co może być możliwą przyczyną i gdzie się z tym udać (jaka specjalizacja)?

Proszę skontrolowac poziom miedzi i ceruloplazminy. Zaburzenia gospodarki tym metalem występuja w Chorobie Wilsona, która może również dawac takie objawy.