Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 7 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problem z docieraniem sygnału do osoby

Dlaczego się zagapiam? Wiem że każdemu się tak zdarza, ale ostatnio to jest notoryczne, średnio co pół godziny. Wszystko do mnie dociera, ale żeby odpowiedzieć na dany bodziec muszę się mocno wysilić żeby się 'wyrwać'. Ostatnie miesiące są dla mnie bardzo nerwowe, czy to ma z tym związek?
KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu

Trądzik jako przyczyna depresji

Trądzik to zmora niejednego młodego człowieka. Niektórzy wstydzą się nawet wyjść z domu, kiedy widzą na swojej twarzy mnóstwo krost. Czy jednak trądzik może stać się przyczyną depresji?

Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania

Witam, może mieć to związek, zalecam jednak wizytę u psychologa celem rozmowy oraz próby znalezienia odpowiedniego rozwiązania dla Pani. Pozdrawiam

0

Chroniczny stres może powodować zaburzenia nastroju, demobilizację, a także zmiany w percepcji i procesach poznawczych - czyli w koncentracji uwagi, odbieraniu bodźców z zewnątrz (ale też wewnątrz) itd. Proponuję udać się na konsultację psychologiczną, na której uszczegółowi Pani swój problem oraz dowie się w jaki efektywny sposób radzić sobie z trudnościami i stresem. Powodzenia!

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy