Problem z docieraniem sygnału do osoby

Dlaczego się zagapiam? Wiem że każdemu się tak zdarza, ale ostatnio to jest notoryczne, średnio co pół godziny. Wszystko do mnie dociera, ale żeby odpowiedzieć na dany bodziec muszę się mocno wysilić żeby się 'wyrwać'. Ostatnie miesiące są dla mnie bardzo nerwowe, czy to ma z tym związek?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, może mieć to związek, zalecam jednak wizytę u psychologa celem rozmowy oraz próby znalezienia odpowiedniego rozwiązania dla Pani. Pozdrawiam

Chroniczny stres może powodować zaburzenia nastroju, demobilizację, a także zmiany w percepcji i procesach poznawczych - czyli w koncentracji uwagi, odbieraniu bodźców z zewnątrz (ale też wewnątrz) itd. Proponuję udać się na konsultację psychologiczną, na której uszczegółowi Pani swój problem oraz dowie się w jaki efektywny sposób radzić sobie z trudnościami i stresem. Powodzenia!