Problem z mężem żyjącym w świecie pornografii

Witam!Ostatnio mam duży problem z Moim mężem i proszę o pomoc. Myślę że mój mąż żyje w świecie pornografii i powoli myli rzeczywistość z fantazją. Cały czas powtarza mi ze nasz stosunek trwa za krótko. Doprowadza mnie do bólu powodując mi przetarcia, i cały czas tłumaczy mi ze muszę się leczyć bo on nie czuje spełnienia. Ostatnio powiedział mi ze się sam masturbuje przed stosunkiem i dzięki temu może wcześnie dojść. Czy ze mną jest naprawdę coś nie tak? Jest mi strasznie przykro Dziękuję

Sytuacja jest poważna, powtarzające się "przetarcia" mogą w sposób oczywisty zniechęcić do kontaktów.
NIe sądzę, żebyście Państwo poradzili sobie sami z tymi problemami. Także internet jest bezsilny w takich sytuacjach.
Proponuję poszukać w okolicy dobrego seksuologa psychologa, Nie wiem, czy mieszkacie Państwo w Malopolsce, czy na Podkarpaciu, ale myślę, że znajdziecie takiego terapeutę.
W razie trudności proponuję poprosić o pomoc lekarza rodzinnego, Jemu bedzie łatwiej ustalić właściwego fachowca.
Lepiej nie zwlekać z szukaniem pomocy, razem oczywiście, bo to Wasz wspólny problem.
Pozdrawiam. JW, www.seksuologia.org.pl, Poznań.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza