Problem z mleczną wydzieliną z piersi

Witam od 8miesiecy mam problem z mleczna wydzielina z piersi.Robiłam prolaktyne wynik 21, robiłam usg sutkow tez nie ma żadnych zmian.Nie wiem co jest dodam że jestem po 3porodach z tego 2 CC(ostatni poród w 2012r)miałam robiona jeszcze cytologie dzisiaj odebrałam wynik i mam 1grupe.

Lek. Katarzyna Szymczak

Radzę jeszcze wykonać test ciążowy i skonsultować się z ginekologiem.
Pozdrawiam

W większości pracowni normą dla prolaktyny jest 5-25 ng/ml. Jeżeli tak jest też w Pani laboratorium, wynik jest w normie. Wyciek z brodawek czasami towarzyszy kobietom. Proszę z wynikiem omówić to z ginekologiem lub endokrynologiem, jeżeli USG jest prawidłowe.