Problem z niedowagą po porodzie

Witam.Mam 20 lat.Od 2 lat mam problem z waga.Na ogul wazylam 52 kg/163cm ale 2lata temu strasznie schudlam do 42kg.Bylam w ciazy w ktorej przytylam 13kg wszystkie wyniki mialam idealne procz malej anemi ale przez spozywanie zelaza morfologia wrocila do normy i wszystko bylo ok.Po porodzie wrocilam do wagi 45kg.Minel 4msc od porodu i wcale nie moge przytyc wrecz wydaje mi sie ze schudlam jeszcze wiecej.Martwie sie bo wygladam jak kosciotrup. Wystajace biodra, zapadnieta twarz itd.co mi dolega?

WItam serdecznie, proszę zrobić badania tarczycy pod kątem nadczynności. Generalnie jeśli wszystko będzie ok to warto rozważyć wizytę u dietetyka. Natomiast bez dokładnych badań krwi trudno to określić co Pani dokładnie dolega.

Pozdrawiam i zapraszam po artykuły z dziedziny dietetyki na www.fizjodiet.pl

Witam serdecznie,

Wskazane byłoby wykonanie badań kontrolnych oraz w kierunku nadczynności tarczycy i udać się na konsultację lekarską. Jeżeli wyniki będą w normie możliwe, że popełnia Pani jakieś błędy żywieniowe, których korekta powinna przynieść upragnioną poprawę.

Pozdrawiam