Problem z orgazmem przy pierwszym stosunku

Razem z moją dziewczyną mieliśmy swój pierwszy raz. Niestety nie udało mi się osiągnąć orgazmu, przez co ona teraz obwinia siebie. Jak przekonać ją, że potem będzie lepiej? I tak, przed tym dniem, często się masturbowałem.

Bardzo ważne jest, aby darzył Pan swoją partnerkę uczuciem, wsparciem, dawał jej bezpieczeństwo - tak, by czuła, że jest dla Pana ważna. Poczucie pewności i bezpieczeństwa w związku będzie miało przełożenie również na Wasze życie intymne.