Zapytaj lekarza

7 3 6 , 4 9 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problem z osiągnięciem wzwodu podczas seksu

Witam, mam problem, a właściwie kilka problemów. Po pierwsze, niedawno uprawiałem seks po długiej przerwie (mój drugi raz w życiu) i niestety nie mogłem osiągnąć wzwodu (od razu, po jakimś czasie było w miarę ok). Po tym zdarzeniu zacząłem szukać przyczyn i kilka może do mnie pasować, są to: cukrzyca, apatia (?), kwestie mojej psychiki. Oczywiście nie wiem co może być przyczyną, dlatego chciałem zapytać do jakiego lekarza się najpierw zgłosić oraz czy mógłbym tutaj popytać o parę rzeczy.
MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Najczęstszą przyczyną braku wzwodu w pana wieku to zaburzenia emocjonalne. Najczęściej dolegliwości przechodzą samoistnie, czasem potrzeba pomocy psychologa lub seksuologa. Czy choruje pan na cukrzycę? Nie napisał pan jasno o tym.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy