Problem z przełykaniem a nerwica

Mam problem z wydzielina splyeajaca z nosa do gardla, nos,drozny bez kataru ale ciagle tworzy mi sie lepki sluz ktory splywa nizej. Przez to mam problem z jedzeniem,bo jak przelykan to cxuje jakby cisnienie bylo małe podczas przelykania i czuje ze okruszki przylepiajasie do twj flegmy,wtedy boje sie ze sie nimi udusze.marze o tym by sie najeść,ale nie moge normalnie jeść. Bralam juz dlugo pecto drill, mam sinupret.jak nige sobie pomoc?lekarz twierdzi ze problem z połykaniem to nerwica..

Witam,

Na 99% lekarz ma rację.
Powinien Pan zaczęć się odstresowywać poprzez : sport, dietę, nauczenie się i stosowanie profesjonalnych technik destresujących, a przede wszystkim iść z tym do
PSYCHOTERAPEUTY.

Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia