Problem z trzymaniem żył po wycięciu guza w piersi

Witam. Moja mama miała 5 miesięcy temu operacje wycięcia guza w piersi, ktory całe szczescie okazał sie nie szkodliwy. Na dniach byłyśmy na mamografii i okazało sie, ze mama ma pozostawione po zszyciu 4 klipsy, najprawdopodobniej sa one pootwierane, czyli nie trzymają żył itp - co w takiej sytuacji zrobic? Pisze w mamy imieniu, ponieważ ona nie chce zamieszania i mowi, ze to nic. Dla mnie natomiast jest to nie do pomyślenia. Chciałabym uzyskać informacje co robic? Czy jest to błąd lekarza?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku wątpliwości należy udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego. Nie mając możliwości zbadania oraz zapoznania się z pełną dokumentacją nie można stwierdzić ewentualnego błędu.