Problem z załatwianiem się u 2-miesięcznego syna po wyeliminowaniu nabiału z diety matki

Witam mój syn ma 2 miesiące. Ponieważ ma problemy z tolerancja białka więc wyeliminowałam ze swojej diety nabiał. Od trzech dni ma problem z załatwianiem się. Jak tylko lekko pomogę tetmometrem to kupa tryska. Dodam że jest ona dość luźna i wodnista.czy mam się martwić?

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,
najkorzystniej będzie jesli uda się Pani do swojego pediatry, który zbada synka i sprawdzi czy to tylko przejściowy okres czy trzeba wdrozyć leczenie. Proszę pić herbatkę polecaną na laktację i podawać pierś na żądanie dziecka.

Pozdrawiam