Problem ze snem u rocznej córki

Witam serdecznie potrzebuje pomocy!! Mieszkamy w Angli a tu bardzo trudno o jakikolwiek pomoc moja roczna córeczka od urodzenia ma problemy najpierw wykryto u niej skaże białkowa potem AZS często nam choruje. Aktualnie ma roczek i bardzo złe sypia w nocy kręci sie popłakuje wstaje jak sie ja weźmie na raczki to wygina we wszystkie strony a jak zacznie bardziej płakać zaczyna wymiotować od płaczu i wytwarzającej sie śliny dusić nie wiem jak jej pomoc i co robic śpię po godzinie dwie dziennie :-(

Witam.Opisuje Pani dość powszechnie pojawiające się zachowania u małych dzieci. Może być tak, iż u córeczki kształtuje się właśnie układ nerwowy, który to nawet po urodzeniu potrzebuje trochę czasu aby mógł działać sprawniej. Warto rozważyć też fakt ząbkowania bo często jest to czas problemów ze snem u dzieci. Polecam muzyczkę wyciszającą dla dzieci i zachęcam Panią do zadbania o siebie bo spokojna mama to spokojniejsze dziecko. Mnie moja koleżanka pediatra powtarza " ratuje nas tylko spokój...". Dużo spokoju i cierpliwości więc życzę .

Witam, czy jest coś co uspokaja Pani córeczkę? Jak wyglada podnoszenie i przytulanie w dzień? Czy też wygina się? Córeczka ma AZS i zastanawiam się czy przypadkiem swędzenie nie jest nasilone w nocy. Świąd jest gorszy od bólu. Upewniłabym się, że leki czy maści jakie lekarz przepisał są odpowiednio dobrane. Może dodatkowa konsultacje z dermatologiem. Proszę też przed snem dobrze wywietrzyć pokój i upewnić się, że temperatura nie jest za wysoka. Najlepiej pomiędzy 18 a 20 stopni. No i oczywiście dokładnie nasmarować maluszka po kąpieli. Pozdrawiam.