Problemy ze snem i karmieniem niemowlaka

Witam. Moje dziecko ma roczek i cztery miesiące. Po urodzeniu miał kolki. W wieku 4 miesięcy byliśmy w szpitalu, bo robił kupki z krwią (karmiłam wtedy piersią). Po wyeliminowaniu produktów mlecznych z mojej diety krew przestała występować. Jednak do dzisiaj budzi się w nocy kręcąc się, popłakując, prężąc, czasami puszcza gazy. Najgorzej nad ranem. Zawsze w tych samych godzinach 5-6 budzi się popłakując i kręcąc. Widać, że coś Go męczy. Co może być przyczyną? Pije mleko modyfikowane.Je niewiele.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Opisane przez Panią objawy mogą wskazywać na słabą perystaltykę jelit i kolki. Jeśli stan dziecka nie ulega poprawie proponuję konsultację u pediatry lub gastroenterologa dziecięcego.
Pozdrawiam