Problem ze zbyt mocnym wzwodem

Mam 33 lata i problem ze zbyt "mocnym" wzwodem. Mój penis we wzwodzie jest bardzo sztywny i odchyla się tylko niewiele od płaszczyzny brzucha. Skutkiem tego jest bardzo ograniczona liczba pozycji w jakiej kochamy się z partnerką (inne sprawiają jej lub mi dyskomfort), przez co nasze życie erotyczne na przestrzeni kilku ostatnich lat mocno podupadło . Czy istnieją jakieś środki farmakologiczne obniżające siłę erekcji?
MĘŻCZYZNA, 32 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Potrzebna jest najpierw diagnostyka. Zasadniczo penis nawet w bardzo dobrym wzwodzie powinien mieć pewną "ruchomość" i przez to możliwość różnych pozycji miłosnych.
"Siłowe" naginanie penisa grozi złamaniem! Jest to możliwe, mimo braku kości...
Proponuję konsultację u chirurga urologa. Na wizytę warto przynieść foto penisa w wzwodzie w kilku projekcjach , z ukazaniem stopnia ruchomości penisa w wzwodzie.
Możliwe jest farmakologiczne, "z wyczuciem", osłabienie wzwodu, ale ewentualnie po diagnostyce.
Najlepiej, jakby decydowałby o tym lekarz seksuolog-psychiatra.
Szczęśliwie, w Warszawie tacy lekarze są.
Pozdrawiam. JW, blog.seksuologia.com

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty