Problem ze zbyt szybkim podnieceniem

wlasnie stosowany był lek prilingy 50 i tez nie pomoglo teraz lekarz wypisal mi antiprost i n tez nie pomaga no wlasnie jest problem i nie wiem jak go rozwiazac gdyż w moim miescie niema specjalisty lekarza seksuologa psychologa i nie wiem jak mam ten problem rozwiazac ??to może na tym polega ze zbyt szybko nastepuje podniecenieale jak mam to zrobić żeby było dobrze

Dzień dobry!

Polecam więc wybrać się do psychologa psychoterapeuty w swoim mieście. Rozwiązanie problemu, bez osobistego kontaktu i bez dłuższej znajomości, bliższego poznania Pana i Pana sytuacji, nie jest możliwe - pytanie przekracza możliwości forum internetowego.

Pozdrawiam!

Proponuję jednak poszukać lekarza seksuologa w innym mieście.
Nie był to lek prilingy50, tylko Priligy30 lub Priligy60.
Około 15% przypadków wczesnego wytrysku jest oporna na leczenie i także specjaliści iewaja trudnosci w opanowaniu sytuacji.
Pozdrawiam. JW, Poznań.