Czy zbyt częste onanizowanie się ma wpływ na psychikę?

witam . mam pytanie , czy zbyt częste onanizowanie się ma wpływ na psychike ?

Na Forum, jak i na Portalu jest bardzo dużo interesujących informacji na ten temat. Być może lektura przybliży Panu problem. Jeśli nadal będzie Pana cokolwiek niepokoić w tej sferze, to proponuję odwiedzić lekarza seksuologa, tak byłoby najlepiej.
Nie mam orientacji odnośnie Kłodzka ( choć byłem tam w wojsku...), ale we Wrocławiu jest dr R.Smoliński, doświadczony diagnosta.
Pozdrawiam Pana. JW, www.seksuologia.org.pl