Wysokie libido a seksoholizm u 34-latka

Witam mam pytanie odnośnie siebie bo zastanawiam się czy zemna jestcos nie tak czy jeżeli mam ochotę na sex 3/4razy w tygodniu to jest to nienormalne ?

Żeby wypowiedzieć się konkretnie w Pana sprawie, to należałoby mieć więcej informacji, bo , jak to w życiu, wszystko zależy od kontekstu sytuacyjnego.
Często informacje od partnerki lub partnera wiele wnoszą, bo ujawniają fakty przez pacjenta ignorowane, umniejszane lub skrywane...
Pozdrawiam. JW, www.seksuolog.org.pl