Problemy z bezsennością u 18-latka

Witam mam 18 lat, na chwilę obecną, od roku nie mogę spać po nocach, zawsze melatonine kupiłem łykałem jakoś szło ale cały czas się to nasila nie daję już rady, wszystko spowodowane przez złe decyzje życiowe i wypadek z bronią palną gdzie zginął mój tata gdy miałem 15, wraz z tym podjałem złą decyzję z praktykami jako ślusarz po 8h po 3 tygodnie jestem 3klasa zawodowa nie daje już rady psychicznie, nie chcę tego już robić, na przymus takie chodzienie zrobię z czegoś 300-400 sztuk a pracownik mi

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do psychiatry, po badaniu bedzie mozna okreslic konieczność dalszego postępowania.

Dzień dobry, w przypadku długotrwałej bezsenności zachęcam do konsultacji u lekarza psychiatry oraz diagnozy u psychologa - psychoterapeuty. Specjaliści zaproponują dalsze kroki postępowania - w tym prawdopodobnie rozpoczęcie psychoterapii. Na podstawie opisu pana doświadczeń zachęcam do jak najszybszego rozpoczęcia terapii. Pozdrawiam.