Problemy z chodzeniem u 21-letniej córki

Moja córka ma 21 lat,ma problemy z chodzeniem zw łasza teraz gdy są upały.Nie potrafi wejść po schodach.Miała rezonans głowy,odcinak piersiowego i dolnego,przewodnictwo męsni ,zaliczyła reumatologa,ortopedy,endokrynologa,gastrologa,psychiatry.Nikt nie może znalesć przycyny.Statnio zrobiłam jej skan organizmu i okazało się że jest zarobaczywiona i zagrzybiona.Czy to może być przyczyna.Jest coraz bardziej słaba a zwłaszcza podczas upału.Dodam ze urodziła się z posocznicą.test na boreliozę też był

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się z córką do lekarza neurologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.