Problemy z dolnym odcinkiem kręgosłupa

Witam.Mam 47l i od zawsze uprawiam regularnie sport 3-4/tyg. W maju przerwałem treningu ze względu na ból dołu kręgosłupa .Po RTG i MR zdiagnozowano lordozę,zwyrodnienia krążków,przewężenie otworów,konflikt z korzeniami,przepuklinę krążka,tendencję do spondylolistezy,retrolistezę i i sklerotyzację podchrzęstną w stawach (wszystko dot. L2/4/5 i L5/S1.Po 3 m-cach codziennych, rzetelnych ćwiczeń zaleconych przez rehabilitanta 15s zabawa z psem zakończyła się wizytą u kręgarza,masażysty.Co dalej ???

Witam serdecznie,

Sugeruję udać się do lekarza neurologa wraz z wszystkimi wynikami badań w celu konsultacji i ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.