Problemy z emocjami w 4. miesiącu ciąży

Jestem w 4 miesiącu ciąży Bardzo puszczają mi nerwy. Często się unoszę w Gniewino. Momentami wręcz się nie kontroluje. Próbuje medytacji, melisy, spacerów, oczywiście próbuje nad tym też panować ale czasem mnie to przechytrzy. Czy jeszcze jakoś mogę sobie, dziecku i partnerowi pomóc? Czy może to minie i musimy uzbroić się w cierpliwość a może to niedobór jakiejś witaminy :) Koleżanki mówią że to przez hormony i lęk.

Lek. Tomasz Budlewski

zapewne koleżanki maja racje. proponuję udac sie do lekarza prowadzacego ciąże, po rozmowie z lekarzem sadze ze powinno byc lepiej.

Hormony z pewnością grają tu dość ważną rolę. Proszę skonsultwać sprawę ze swoim lekarzem prowadzącym. Jeśli natomiast chodzi o lęk, to byc może warto go omówić z psychologiem? Pozdrawiam.