Problemy z krążeniem tętniczym w nodze poniżej kolana

Witam, mam problemy z krążeniem tętniczym w nodze poniżej kolana - pozostało minimalne - lekarz zaproponował jako ostatni ratunek przeszczep komórek macierzystych w celu odbudowy naczyń krwionośnych. Mam 77 lat i nie jestem pewien czy ta terapia w tak zaawansowanym wieku odniesie jakiś skutek? Pozdrawiam.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, jest taka możliwość, że terapia odniesie skutek. Proszę się udać także do lekarza, który Panią prowadzi w celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości. Pozdrawiam.