Problemy z kręgosłupem szyjnym i praca przed komputerem
Witam serdecznie, Od roku mm problemy z kręgosłupem szyjnym.Musze dodac że wiekszośc czasu spędzam przed komputerem tego wymaga moja praca.Objawy to bóle głowy w częsći potylicznej przechdzący do czoła , ból karku i szyi.Robiłam RTG odcinka szyjnego i oto opis: Spłycenie lordozy szyjnej.Zmiany zwyrodnieniowo-wytwórcze w odcinku szyjnym w postaci drobnych osteofitów na krawędziach trzonów kręgów, bez zwężenia przestrzeni międzykręgowych.Dodam że boli mnie również odcinek lędźwiowy.Pozdrawiam

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.